افزایش بازدید ارگانیک | روش های افزایش بازدید ارگانیک

روش های افزایش بازدید ارگانیک

اگر کسی به شما گفت که دریافت ترافیک ارگانیک آسان است ، اصلاً باور نکنید. بلکه باید بدانید که هدایت ترافیک ارگانیک به سایت شما دشوارترین کار برای سایت شما خواهد بود که باید وقت زیادی را به آن اختصاص دهید. بازدید از سایت کار سختی نیست ، اما اگر بودجه تبلیغات شما کاهش یابد چه می کنید؟ آیا کسی دوباره به سایت شما سر می زند؟ لحظه ای تصور کنید که به درون جهان ارل که توسط کارما هدایت می شود ، منتقل شده اید.

ترافیک ارگانیک به این معنی است که محتوایی که امروز در سایت منتشر می کنید می تواند فردا ، هفته آینده ، ماه آینده و حتی در سالهای آتی برای شما جذب بازدید کند. این بازدید برای سایت شما همیشه پایدار بوده و بازدهی بالاتری در تبلیغات خواهد داشت. به همین دلیل ، بازدیدکنندگان ارگانیک باید توسط هر مدیر وب سایت در نظر گرفته شود و او باید تمام تلاش خود را برای آن انجام دهد. اگر از امروز به افزایش بازدیدهای ارگانیک از سایت خود علاقه مند هستید ، روش های زیر می تواند به شما کمک کند.

افزایش بازدید ارگانیک

روش های افزایش بازدید ارگانیک

بهترین مطالبی را که میتوانید منتشر کنید

این تصور غلطی است که اگر روزانه 10 مقاله منتشر کنید ، از یک سایت رقیب که 1 مقاله در روز منتشر می کند ، رتبه بهتری خواهید داشت. بهتر است به جای اینکه به تعداد مقاله فکر کنید ، به کیفیت مطالب خود فکر کنید. یک مقاله آموزشی یا عملی بنویسید. اصول نوشتن عنوان برای سئو را دنبال کنید و سعی کنید مطالب خود را برای کاربران مفید کنید.

طبق آخرین تغییرات الگوریتم گوگل ، کیفیت محتوای طولانی و مقالات بزرگترین عامل برای رتبه بندی سایت ها خواهد بود.

انتخاب کلمه کلیدی درست را آموزش ببینید

اگر تازه وارد رقابت با بزرگسالان شده اید ، کار شما بسیار سخت و وقت گیر خواهد بود. سعی کنید از کلمات کلیدی طولانی و چند بخشی برای مقالات خود استفاده کنید. بسیاری از کلمات کلیدی بسیار قابل کلیک و بسیار رقابتی هستند. به عنوان مثال ، اگر می خواهید یک سایت دامپزشکی داشته باشید ، هرگز از کلمه “دامپزشک” به عنوان کلمه کلیدی مقالات خود استفاده نکنید. زیرا بسیاری از سایت های قدیمی در این کلمه کلیدی فعال هستند که صدها مقاله منتشر کرده اند و ماهها طول می کشد. اینکه بتوانید با آنها رقابت کنید و آنها را در نتایج جستجو جایگزین کنید.

اگر در تهران فعال هستید ، کلمه کلیدی طولانی “خدمات دامپزشکی در تهران” برای شما مناسب است زیرا کلیک کمتری دارد و بهتر می توانید بازدید ارگانیک را به سایت خود هدایت کنید.

در انتشار محتوا نظم داشته باشید

برنامه ای برای انتشار مطالب در سایت خود داشته باشید. اگر مشغول هستید و نویسنده ندارید و خودتان محتوای سایت را منتشر می کنید ، سعی کنید حداقل هفته ای یک بار مطالب جدید منتشر کنید. و اگر وقت آزاد دارید ، هفته ای 2-3 مقاله در سایت قرار دهید و همیشه همان روش را دنبال کنید ، نه اینکه چندین مقاله در هفته منتشر کنید و به مدت دو هفته اصلاً به سایت مراجعه نکنید. این امر تأثیر منفی بر میزان ترافیک ورودی خواهد داشت. داشتن نظم در انتشار مطالب و به روزرسانی سایت کمک زیادی به افزایش بازدیدکننده سایت می کند.

اصول نوشتن عنوان برای سئو

پست میهمان برای افزایش بازدید بدهید نه برای سئو

اگر پست های مهمان را در سایت های دیگر ارسال می کنید و مقاله را منتشر می کنید ، باید از ارزش آن پست مهمان در پیوند خود که در انتهای مقاله قرار داده اید ، بدانید و بدین ترتیب کاربران را به سمت سایت خود جذب کنید. این روزها ارسال پست مهمان در سئو سایت شما دیگر ارزش چندانی نخواهد داشت. زیرا مانند نظری که درگیر هرزنامه است. امروزه پست های مهمان نیز گرفتار هرزنامه است و مشاغل کلاه سیاه سئو از آن استفاده می کنند که توجه گوگل به آن را کاهش داده است.

برای استفاده بیشتر از پست مهمان خود این نکات را دنبال کنید:

  1. خودتان را دست کم نگیرید : سایتهای قوی با بازدید بالا برای ارسال پست میهمان انتخاب کنید نه هر سایت بی کیفیت و تازه تاسیسی
  2. با همکاران کار کنید : برای ارسال پست میهمان از سایتهای هم موضوع با سایت خودتان استفاده کنید.با اینکار ترافیک هدفمند به سایت شما هدایت می شودذو کاربرانی که به سایت شما می آیند به دنبال خدمات شما هستند. برای مثال اگر شما پزشک هستید باید در سایر سایتهای پزشکی پست میهمان بدهید نه در سایت وکالت یا سایت فوتبالی
  3. خودتان را نشان دهید : هنگام ارسال یک پست میهمان دقیقا مانند مطالبی که در سایت خودتان منتشر می کنید رفتار کنید و تمام تلاش خود را بکنید یک مقاله مفید و کاربردی منتشر کنید با ادبیات روان و حرفه ای. شخصی که پست میهمان  شما را میخواند به راحتی متوجه میشود که نویسنده آن مطلب یک شخص کار کشته و حرفه ای است یا یک آماتور. پس دقت زیادی در انتشار پست میهمان داشته باشید.
  4. میهمان را تنها نگذارید : وقتی پست میهمان را ارسال کردید در بازه های زمانی مختلف به آن سر بزنید.اگر کامنتی ارسال شده به آن پاسخ بدهید و با کاربران تعامل داشته باشید.

رعایت نکات بالا کمک میکند بهترین استفاده را از پست میهمان برای هدایت بازدید ارگانیک به سایت تان بکنید.

هرگز گوگل را عصبانی نکنید

بازدید ارگانیک باید توسط گوگل برای شما ارسال شود ، بنابراین سعی کنید از قوانین آن پیروی کنید و هرگز سعی نکنید گوگل را عصبی کنید ، زیرا نتیجه این عصبانیت دیر یا زود یک پنالتی خواهد بود و خلاص شدن از این مجازات بسیار دشوار و دشوار خواهد .همچنین بازدید از سایت های ارگانیک به طور کامل حذف می شود.

نکات زیر شما را از مجازات نجات می دهد:

  1. لینک های بی کیفیت ایجاد نکنید: هر سایتی ارزش لینک ساختن ندارد.بی خیال وب لاگ ها و سایت های بی کیفیت شوید. یک لینک از سایت رنک بالا به اندازه صدها لینک بی کیفیت ارزش دارد
  2. هرگز لینک نخرید : لینکهایی که به تعداد بالا و در زمان کم ساخته میشود هیچ تاثیری در سئو سایت شما نخواهد داشت و خرید آن به جز پنالتی کمکی به شما نمیکند.
  3. به کیفیت فکر کنید: مطالب کپی شده , بی کیفیت و بی ارزش فقط شما را در خطر پنالتی قرار  میدهد.

در این مقاله راه های دوری از مجازات گوگل شرح داده شده است که توصیه می کنم آنها را بخوانید. همانطور که قبلاً خوانده اید ، جذب ترافیک ارگانیک به سایت شما یک پروسه زمانبر است که هیچ میانبری برای آن وجود ندارد. فقط باید صبر کنید و کم کم نتیجه را ببینید. تمرکز خود را بر انتشار محتوای مفید در فواصل منظم بگذارید و همچنین پیوند درست برای موفقیت ایجاد کنید.

خرید تبلیغات برای سایت

ارسال پست مهمان در سئو سایتافزایش بازدیدارگانیکروش های افزایش بازدید ارگانیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *