راهنمای نوشتن عنوان مقاله برای سئو

راهنمای نوشتن عنوان مقاله برای سئو

سئو یکی از مهمترین عواملی است که هر صاحب وب سایت باید به منظور افزایش بازدید و فروش وب سایت و محصولات خود به آن توجه کند. سئو تکنیک های زیادی دارد که به دو دسته کلی سئو خارجی و داخلی طبقه بندی می شوند. یکی از موارد داخلی سئو سئو نام دارد. اولین جایی که گوگل و کاربران به محتوای سایت نگاه می کنند عنوان سئو مقالات است. به همین دلیل است که بر انتخاب و نگارش عناوین مقالات تأکید زیادی می شود تا علاوه بر اینکه بتواند توجه کاربران را به خود جلب کند ، از نظر گوگل نیز مناسب است.

سایتهای مبتنی بر وبلاگ مانند اخبار ، آموزشها و غیره ، بیش از هر نوع سایتی دیگر ، باید به عنوان سئو سایت آنها در نظر گرفته شود. البته عنوان سئو فقط برای مقالات نیست ، بلکه برای عناوین صفحاتی مانند صفحه اصلی ، محصولات و … نیز باید از قوانین نگارش پیروی کند.

مهمترین عاملی که در نگاه اول کاربران را به سایت جذب می کند عنوان سایت است.

منظور ما از سئو عنوان سایت است ، اما با این تفاوت که مطابق معیارهای گوگل نوشته شده است و همچنین می تواند توجه کاربران را به خود جلب کند تا در نهایت ترافیک سایت را افزایش دهد. در این مقاله ، ما قصد داریم نحوه نوشتن عنوان سئو کاربر پسند و گوگل پسند را توضیح دهیم.

راهنمای نوشتن عنوان مقاله برای سئو

نکات نوشتن عنوان سئو

 کلمات کلیدی مقاله یا سایت خود را تحلیل و بررسی کنید

اولین قدم برای نوشتن عنوان سئو مطلوب ، تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی است. مهم نیست که قصد نوشتن مقاله یا ایجاد صفحه محصول را دارید ، در هر صورت ، هر صفحه ای که دارید یک کلمه کلیدی خاص دارد که باید از آن به عنوان عنوان استفاده کنید. بسته به هدف مقاله و صفحه خود می توانید از ابزارهای تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی مانند ابزار تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی گوگل استفاده کنید.

بسته به هدف هر مقاله یا صفحه سایت ، باید از کلمه کلیدی خاصی برای آن استفاده شود. تجزیه و تحلیل اشتباه و انتخاب نه تنها نمی تواند در افزایش بازدید سایت شما تاثیری داشته باشد ، بلکه ممکن است وب سایت شما به دلیل عدم مطابقت کلمه با کاربرد آن مجازات شود.

 کلمات کلیدی را در عنوان خود به کار ببرید

یکی از ویژگی های اصلی که باید در عنوان سئو رعایت کنید، به کاربردن کلمات کلیدی در آن می باشد. بعد از اینکه کلمه کلیدی خود را پیدا کردید، باید آن را در عنوان سئو خود استفاده کنید. اما چه نکاتی را باید رعایت کنیم:

  • عنوان سئو تا جایی که می توانید باید کوتاه باشد.
  • سعی کنید که کلمه کلیدی اصلی را در عنوان سئو به کار ببرید
  • کلمه را در ابتدای عنوان قرار دهید
  • اگر کلمه کلیدی شما چند بخشی است، بین آن ها با عبارات دیگر به هیچ وجه فاصله نیاندازید

به کار بردن کلمه کلیدی نه تنها در گوگل تاثیر به سزایی دارد، بلکه باعث می شود کاربران در نگاه اول متوجه نوع مقاله شما شوند و در صورتی که به موضوع علاقه مند بودند، متن را در ادامه مطالعه کنند.

اضافه کردن عدد به عنوان سئو

عدد به عنوان سئو خود اضافه کنید

این یک تکنیک قدیمی است که فقط برای جذب کاربر استفاده می شود. برای استفاده از این تکنیک باید بسیار مراقب باشید ، اگر کاربران بعد از خواندن متوجه شدند متن شما با عنوان گفته شده مطابقت ندارد ، اعتماد آنها به سایت شما کاهش می یابد و در نتیجه عواقب بدی برای سایت شما به دنبال خواهد داشت.

بگذارید مثالی بزنیم تا بهتر توضیح دهیم. به عنوان مثال ، ما یک عنوان سئو با موضوع زیر می نویسیم:

“ده راه برای افزایش سایت سئو”

چندین مورد وجود دارد که می تواند توجه کاربران را در این عنوان جلب کند ، یکی افزایش سایت سئو و دیگری ده راه است. وقتی کاربران از سایت شما بازدید می کنند ، انتظار دارند ده روش به طور کامل برای آنها توضیح داده شود. اگر آنها نمی توانند این ده روش را پیدا کنند ، یعنی شما مقاله خود را به گونه ای نوشته اید که یا ده روش را به وضوح بیان نکرده اید یا اصلاً در مورد این ده روش صحبت نکرده اید ، باید منتظر تعداد کاربران باشید. برای بازگشت و بازگشت به سایت شما. با این حال ، کاربران همچنان عنوان سئو را که در آن از شماره استفاده شده است ، دوست دارند.

نکات مهم برای نوشتن عنوان سئو مطلوب:

  • مقاله شما چند عنوان دارد. یک عنوان اصلی و چند عنوان داخلی. همه عناوین متنی باید عناوین سئو باشند ، به این معنی که تکنیک هایی مانند استفاده از کلمات کلیدی باید رعایت شود.
  • عنوانها باید در مکان مناسب استفاده شوند. عنوان اصلی سئو که باید در تگ عنوان استفاده شود ، و برای هر پاراگراف که چیز جدیدی می گوید ، بهتر است از عنوان جداگانه سئو متناسب با آن پاراگراف استفاده کنید.
  • عناوین سئو نباید تکراری باشند و هرچه کوتاهتر باشند ، بهتر است.

خرید تبلیغات برای سایت

ده راه برای افزایش سایت سئوراهنمای نوشتن عنوان مقاله برای سئو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *