در این مقاله ما قصد داریم اطلاعاتی در مورد رپورتاژ آگهی و همچنین رپورتاژ آگهی رایگان ارائه دهیم. اگر به دنبال کسب اطلاعات درباره رپورتاژ آگهی رایگان و همچنین رپورتاژ آگهی و اخبار هستید و نحوه نوشتن محتوا و مزایای آن را در این مقاله می آموزید ، با ما همراه باشید.

رپورتاژ آگهی رایگان یکی از خدمات ارائه شده توسط برخی از وب سایت ها است و با خواندن کامل این مقاله می توانید نحوه انتشار رایگان رپورتاژ آگهی را بیاموزید و در نهایت ترافیک سایت و سئو خود را افزایش دهید.

رپورتاژ آگهی رایگان

رپورتاژ آگهی چیست ؟ 

رپورتاژ آگهی ، که به عنوان زپورتاژ خبری نیز شناخته می شود ، به انگلیسی advertorial نیز گفته می شود. این یک نوع محتوا است که معمولاً به صورت متن است و در مواردی نیز می تواند به صورت محتوای ویدیویی باشد که در رسانه های مختلف مانند روزنامه ها ، مجلات ، وب سایت ها و حتی تلویزیون منتشر و پخش می شود.

در ظاهر ، ویژگی رپورتاژ آگهی به گونه ای است که مخاطب یک وب سایت یا روزنامه ، هنگام خواندن و مشاهده متن ، احساس می کند که گزارش توسط همان رسانه منتشر شده است و تبلیغات محسوب نمی شود ، بلکه در واقع گزارش یک متن پشتیبانی شده توسط یک سایت ، رسانه و … در نظر گرفته می شود که هزینه ای برای آنها دریافت می شود. البته ، در برخی موارد رپورتاژ آگهی رایگان را مشاهده می کنیم ، برخی از انواع رپورتاژ آگهی رایگان می توانند مزایای بیشتری نیز داشته باشند.

رپورتاژ آگهی یا اخبار اگر این کار را با اصول حرفه ای انجام دهید دارای مزایای زیادی است ، زیرا خرید بک لینک ترافیک زیادی را برای سایت شما ایجاد می کند و باعث افزایش ترافیک سایت می شود که تأثیر خوبی در سئو سایت دارد. سئوی خوب باعث می شود سایت گزارش دهی به خوبی توسط گوگل شناخته شود و در صفحات اول جستجوها رتبه بندی شود.

انواع رپورتاژ آگهی کدام است؟

رپورتاژ آگهی یا خبری می تواند یک محتوا بصورت خبر، مقاله، فیلم، اینفوگرافی، گزارش و… باشد که در رسانه ها و سایت منتشر می شود انواع مختلف رپورتاژ آگهی را می توانیم به موارد ذیل دسته بندی کنیم:

  • رپورتاژ آگهی رسانه ای:این نوع رپورتاژ در رسانه هایی مانند رادیو و تلویزیون برای مخاطب پخش می شود. این امکان وجود دارد که شرکتی که محصول خاصی را تولید می کند به طور حرفه ای ویدئویی از فعالیتهای شرکت را از ابتدا تا تولید محصول تهیه کرده و به طور غیر مستقیم به کیفیت و منحصر به فرد بودن کالاها یا محصولات آن اشاره کرده و مخاطبان برای خرید تشویق شرکت را تشویق کنند. محصولات اگر رپورتاژ آگهی برای رادیو استفاده می شود ، می توانید از مواردی مانند مصاحبه یا گزارش برای نشان دادن جنبه های مثبت و جذاب یک تجارت استفاده کنید که در نهایت مخاطب را به تعامل با آن ترغیب می کند.
  • رپورتاژ آگهی نوشتاری: این نوع از رپورتاژ در مجله ها و روزنامه ها منتشر می شود. برای مثال ممکن است مقاله یا گزارشی درباره سلامتی انسان نوشته شود و به یکی از موضوعات سلامتی پرداخته شود و در خلال آن یک محصول مرتبط به مخاطبان معرفی شود.
  • رپورتاژ آگهی اینترنتی: در حال حاضر با توجه به گسترش استفاده از اینترنت در موارد مختلف از جمله فضای مجازی و سایت ها این رپورتاژ از اهمیت خاصی برخوردار شده است و توجه ویژه ای به آن می شود و شما حتی در این دسته بندی می توانید رپورتاژ آگهی رایگان نیز پیدا کنید.

بالا بردن رتبه سایت با رپورتاژ آگهی

بالا بردن رتبه سایت با رپورتاژ آگهی

یکی از مهمترین مزایای رپورتاژ آگهی این است که سایت شما را در موقعیت ایده آل قرار می دهد. وقتی رپورتاژ آگهی را در سایتی پر بازدید قرار می دهید و پیوندی در آن قرار می گیرد ، سئو سایت شما بهینه می شود زیرا کلمات کلیدی سایت شما توسط سایتی دیگر و در نتیجه در رتبه بندی بازدید می شود. گوگل در شرایط خوبی قرار دارد و هنگام جستجو در اولین صفحات گوگل فهرست می شود.

دیدگاه گوگل نسبت به رپورتاژ آگهی رایگان چیست؟

برخلاف تبلیغات معمولی که در بیشتر موارد از سوی ربات های گوگل مضر تشخیص داده می شوند و باعث از دست رفتن رتبه سایت خواهند شد در رپورتاژ آگهی شاهد واکنش ربات های گوگل هستیم چرا که برای ربات های گوگل رپورتاژهای آگهی یک متن طبیعی است و الگوریتم های این جست و جو گر با توجه به انتشار محتوای رپورتاژ آگهی در سایت های پرطرفدار و معتبر این روش را بسیار مفید و موثر در رتبه بندی سایت ارزیابی می کند.

رپورتاژ آگهی رایگان چه تاثیری می‌تواند بر خدمات ما داشته باشد؟

رپورتاژ آگهی رایگان یا رپورتاژ آگهی به طور کلی تأثیر بسیار مثبتی بر محصولات و خدماتی که ارائه می دهید خواهد داشت. هرچه رپورتاژ آگهی با یک نام تجاری ، شرکت ، سایت ، محصول و خدمات در سایتهای معتبر و محبوب مرتبط باشد ، استقبال بیشتری خواهد شد و تأثیر بسزایی در رشد و توسعه آن خواهد داشت.

طبق تحقیقات انجام شده بر روی چندین مارک نه چندان مشهور ، هر چه تعداد گزارش های خبری با استفاده از پیوندهای بهینه شده در آنها بیشتر باشد ، تعداد بازدید از محصولات و همچنین ترافیک سایت بیشتر و در نتیجه افزایش می یابد. سودآوری و هدف مورد نظر محقق شده است.

رپورتاژ آگهی رایگان منتشر کنیم ؟

بدون شک ، یکی از راحت ترین و کم هزینه ترین روش ها برای تبلیغ خدمات یا محصولات ، استفاده از رپورتاژ آگهی است. همچنین برخی از سایتها وجود دارند که درج رپورتاژ آگهی رایگان ارائه می دهند.

رپورتاژ آگهی رایگان ممکن است در ابتدا جذاب به نظر نرسد ، یا ممکن است تصور شود که رپورتاژ آگهی رایگان ممکن است دستاورد خوبی برای محصول یا خدمات مورد نظر نباشد ، اما این فرض زمانی صادق است که از یک سایت کم تردد و غیرقابل اعتماد برای ارسال رپورتاژ آگهی رایگان استفاده کنید. اگر می خواهید حداکثر استفاده را از رپورتاژ آگهی به صورت رایگان ببرید ، مطمئن شوید که سایت مورد نظر شما معتبر است و ترافیک آن در سطح قابل قبولی است.

وبسایت معتبر برای انتشار رپورتاژ آگهی رایگان

معرفی چند وبسایت معتبر برای انتشار رپورتاژ آگهی رایگان

مدیوم یک وب سایت جهانی ویژه است که رویکرد متفاوتی را در پیش گرفته است! وب سایت مدیوم نویسندگان خود را به خواننده تبدیل می کند و خوانندگان خود را به نوشتن دعوت می کند! ممکن است کمی پیچیده به نظر برسد ، اما با عملکرد جدیدی ، این وب سایت محتوای مفیدی را در اختیار مخاطبان خود قرار می دهد. در صورت بازدید از سایت مدیوم ، از شما دعوت می شود تا ایده طراحی و محتوا را به وب سایت ارسال کنید تا با دیگران به اشتراک بگذارید. مدیوم معتقد است کسانی که ایده ای خلاقانه برای به اشتراک گذاشتن دارند ، باید حمایت شوند ، نه فقط از تبلیغ کنندگان.

بنابراین به شما امکان می دهد در قوانین و شرایط وب سایت بنویسید! بدیهی است که از شما انتظار می رود محتوای با کیفیت و درجه یک در اختیار سایت قرار دهید. جالب است بدانید که این وب سایت نه تنها هزینه ای برای انتشار مطالب شما نمی پردازد ، بلکه ماهانه هزینه ای نیز به شما می پردازد! بخشی از حقوق نویسندگان از حق عضویت اعضا و خوانندگان وب سایت تامین می شود. مدیوم موضوع محتوای شما را بررسی کرده و حتی آن را به خوانندگان علاقه مند معرفی می کند.

هرچه محتوای بیشتری بنویسید ، محبوبیت بیشتری در بین اعضا دارد و به عبارت دیگر ، پشتیبانی مدیوم بیشتری دریافت می کنید! البته وب سایت از شما می خواهد سعی کنید محتوای خود را قابل مشاهده کنید. به نظر می رسد که این چرخه ای برای تقویت سایت است که هم خواننده و هم نویسنده و هم سایت از آن سود می برند.

با این اجرای جدید و هیجان انگیز ، وب سایت مدیوم از هنرمندان و نویسندگان پشتیبانی می کند و همچنین محتوای مفیدی از جمله داستان ، اخبار ، علم ، هنر ، روانشناسی ، آموزش ، سیاست و موارد دیگر را ارائه می دهد. البته مدیوم تبلیغات صرف را نمی پذیرد و متنی را که دارای ویژگی های کامل یک تبلیغ باشد ، نمی پذیرد. مهمترین زمینه هایی که مدیوم به آن می پردازد ، فرهنگی ، سیاسی ، تکنولوژیکی ، تجاری و زندگی است.

  • وبسایت ویرگول
  • وبسایت medad.io
  • وبسایت idat.ir
  • وبسایت reddit.com
  • وبسایت اُمیگو

انتشار رپورتاژ آگهی رایگان در گوگل

با وارد شدن به سایت site google.com میتوانید یک وبلاگ برای خود ایجاد نمایید و اقدام به انتشار رپورتاژ آگهی رایگان نمایید و از گوگل بک لینک رایگان دریافت کنید.
کافیست وارد آدرس site.google.com شده و یک وبلاگ ایجاد نمایید.