تاثیر دامین آتوریتی رپورتاژ در افزایش رتبه

تاثیر DA یا PA دامنه یا صفحه رپورتاژ

وقتی نوبت به انتشار رپورتاژ می رسد ، باید به موضوعات مهم توجه کنیم. مواردی مانند عمر دامنه ، اعتبار دامنه ، اقتدار (DA) و قدرت دامنه و مواردی از این دست که بیشتر افراد معمولاً بیشتر به اقتدار توجه می کنند.

آتوریتی (DA) چیست

آتوریتی پارامتری است که توسط moz.com ساخته شده است و بر اساس مجموعه ای از عوامل ، به هر دامنه یک مقدار عددی اختصاص دارد که Domain Authority یا DA نامیده می شود.

تاثیر آتوریتی رپورتاژ در افزایش رتبه

تاثیر آتوریتی رپورتاژ در افزایش رتبه

میزان اقتدار در سایتهایی که رپورتاژ را در آنها منتشر می کنید می تواند بسیار فریبنده باشد. این تعداد زیاد به تنهایی نمی تواند دلیلی برای ارزش بیشتر سایت مورد نظر باشد ، زیرا بسیاری از سایت ها از راه های غلط اعتبار سایت خود را افزایش می دهند.

از طرف دیگر ، در شماره انتشار رپورتاژ ، نباید فقط به میزان اختیارات اعتماد کرد. زیرا منابع درج و انتشار رپورتاژ باید مطابق با یک استراتژی کاملاً صحیح انتخاب شوند.

آتوریتی (DA) چیست

چرا آتوریتی بالای رپورتاژ به تنهایی معیار خوبی نیست؟

تصور کنید که در یک وب سایت یا وبلاگ رپورتاژ پست کرده اید که از اقتدار بسیار بالایی برخوردار است اما توسط هرزنامه مرتبط شده است. این هرزنامه لزوماً با مقدار عددی هرزنامه امتیاز ماز اندازه گیری نمی شود. در این حالت ، این سایت اعتبار منفی را به همان اندازه که به عنوان اسپم در سایت شما کار کرده است ، به سایت شما منتقل می کند.

همچنین لازم به ذکر است که فقط یک عدد DA زیاد می تواند از طبیعی بودن ایجاد پیوند نیز بکاهد. زیرا دلیل اینکه سایتی بزرگ و معتبر لینکی را که فقط برای مدت کوتاهی ایجاد شده است دنبال کند؟

به همین دلیل ، تأکید می کنیم که باید قبل از انتخاب منبع برای ایجاد پیوند و ثبت رپورتاژ ، به موضوع تابعیت توجه ویژه ای داشته باشید.

اگر می خواهید رپورتاژ را منتشر کنید ، می توانید به صفحه خرید رپورتاژ آگهی مراجعه کنید.

 

خرید تبلیغات برای سایت

انتشار رپورتاژ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *